Напад посадовця на відомого журналіста, суд закрив справу

Суд закрив кримінальну справу за фактом нападу та побиття посадовцем відомого місцевого журналіста Валерія Воротника.

Про це йдеться в ухвалі Соснівського суду Черкас.

Провадження закрито у зв'язку з відмовою потерпілим від приватного обвинувачення.

Напад було скоєно в лютому 2021 року, в приміщенні редакції телекомпанії «Антена», в центрі Черкас. Начальник Управління інспектування Черкаської міської ради Станіслав Коломієць, разом зі спільником, увірвалися в редакцію та скоїли напад на директора телекомпанії Валерія Воротника.

Нападники наносили журналісту удари кулаками та ногою. В результаті нападу, завдали потерпілому легкі тілесні ушкодження: перелом кісток носа, садини м'яких тканин обличчя та голови.

Спочатку слідство інкримінувало нападникам ч. 2 ст. 345-1 КК України (умисне заподіяння журналісту тілесних ушкоджень у зв'язку із здійснення ним професійної діяльності). Максимальне покарання до 5 років позбавлення волі.

Згодом, справу перекваліфікували із спеціальної статті на значно легшу, ч. 2 ст. 125 КК України (умисне нанесення легких тілесних ушкоджень). Під час розгляду по суті, суд закрив провадження у зв'язку з відмовою журналіста від обвинувачення.

Відзначимо, що конфлікт виник після того як посадовець поширив відео телеканалу «Антена», прибравши «плашки» каналу, чим, на думку журналіста, порушив авторське право.

Останні новини