Напівдетективна історія на фестивалі "Трипільські зорі".

Про перебіг подій, які наклали негативний відбиток на етнофестиваль "Трипільські зорі", що відбувся минулих вихідних в Черкасах, розповів Голова Черкаського обласного осередку партії "Свобода" Юрій Ботнар:

- Наша партія виступила партнером фестивалю "Трипільські зорі". Ми домовлялися з організаторами, що захід юуде неполітичним, тому розмістили банери організації "Сокіл" та "Батьківщини" і цим обмежились. Ще 29 червня банер був на сцені, а 30 червня вже його вкрали. Зробив це заступник керівника департаменту в справах сім"ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Римар Володимир Іванович. Зрозуміло з чийого наказу це все робилося. Я в цей час перебував у Жашкові з Юрієм Сиротюком, який проводив зустріч з громадою міста. Відразу зателефонував до міліції та повідомив про крадіжку, адже банер це моя власність. Вже через 40 хвилин його підкинули на сцену. А я констатую, що, нажаль, не всім подобається такий розквіт українського духу в українському регіоні. А вже через годину відзначилися з комунального підприємства "Дирекція парків", які зателефонували звукорежисерові сцени та повідомили, що якщо банер негайно не знімуть, то відключать електропостачання. Проте я хочу нагадати всім цим боягузам, що ми не помаранчева влада,  а тому нікому нічого пробачати не будемо, - відзначав свободівець.

Відмітилася під час заходу і міліція. Зокрема працівник МВС, який не представившись та не показавши посвідчення доводив прес-секратарю "Свободи" Анастасії Кісільовій, що використання страйкбольної ігрової зброї заборонено, а тому він її має конфіскувати. Сам страйкбольний "привід" був використаний під час заходів із вшанування пам"яті генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича. І аргументація була дуже дивною, до того ж російською мовою: "Использование оружия в городе запрещено".

З цього є два питання: з якого часу іграшки стали зброєю за принципом схожості; а за містом зброю можна незаконно використовувати?

Ярослав Нищик

Останні новини