Наливайченко: "Український світ існує і буде існувати"

21 січня, з Чернечої Гори в Каневі, кандидат у Президенти України, лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко розпочав публічну кампанію в статусі офіційного кандидата.

Лідер Руху разом з прихильниками поклали квіти та вклонилися на могилі Тараса Шевченка. З цього святого для кожного українця місця, місця сили волі і духу , розпочав свій похід до людей лідер Руху "Справедливість". 

- Сьогодні ми починаємо похід на вибори саме з Тарасової Гори. Попри морозну та сніжну погоду, ми бачимо наскільки вільним залишається тут Дніпро, який до цього часу не вкритий кригою. Для мене - це величезний символ того, що зміни в країні невідворотні. Я чітко розумію, що найголовніше що нам треба мати в серці, з чим рухатися вперед - це віру в те, що справді ми все зможемо. Так як і тут ми бачимо вільний Дніпро, ми будемо обов'язково мати і бачити вільну країну, - із значною долею символізму відзначив Наливайченко.

Лідер Руху "Справедливість" висловив переконання, що український світ вже існує і буде існувати. 

- Я стверджую, що український світ існує і буде існувати. Україна обов'язково вистоїть, як вже бувало не один раз і вистоїмо і будемо рухатися вперед, будемо розквітати і пишатися тим, що ми українці. Я переконаний, що настав час зробити так, щоб в країні влада служила людям. Щоб Президент був тою людиною, яка захищає громадянина, який живе так як кожен українець, який відстоює ключові національні пріоритети, - зазначив Валентин Наливайченко.

Зовнішньополітичні пріоритети, за словами політика, залишаються незмінними - це поступальний рух до вступу в ЄС та НАТО. Він буде поєднуватися з досягненням європейських стандартів життя на своїй рідній землі. Такого результату можливо досягнути лише шляхом реалізації ключових пріоритетів та модернізації держави. 

- Ключовими пріоритетами сьогодні є реалізація плану відновлення миру і деокупація наших територій, знищення корупції по всій вертикалі влади та створення умов для бурхливого розвитку економіки, - переконаний Наливайченко.

Ефективний та стрімкий розвиток економіки, який дасть можливість покращити соціальні стандарти, має спиратися передусім на розвиток внутрішнього ринку, розбудови виробничих потужностей в країні та максимальному спрощенні адміністрування, шляхом впровадження цифрової України, коли більшість адмінпослуг громадяни отримуватимуть без втручання чиновників.

- Ми відновимо мир і ми знищимо корупцію, влада буде служити українцю, а олігархів не буде при владі, не буде більше офшорників і не буде брехунів, - насамкінець резумював лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко.  

політична реклама 

Останні новини