Наливайченко представив в Черкасах план відновлення миру

Лідер політичної партії "Рух Справедливість" представив в Черкасах "План відновлення миру".

Це стратегічна програма політика, майбутнього кандидата на посаду Президента України, яку він презентує наразі в регіонах. 

- Ми зараз відвідуємо всі регіони країни, почали саме із Східних де на всі проблеми громадян накладається ще й військовий конфлікт. Ми маємо команду і маємо план першочергових дій - це план відновлення миру. Я вже дав зрозуміти, що партія "Справедливість" іде на президентські і парламентські вибори. Це багато кому не подобається, особливо в діючій владі. Я нікого не хочу обкидати брудом і акцентую увагу саме на механізмах виходу держави з кризи які я пропоную і несу їх до людей. Але треба розуміти, що за ту ситуацію в якій опинилася країна, повну і всезагальну відповідальність сьогодні несуть саме Президента і Глава Уряду, - сказав у вступному слові під час спілкування з журналістами Валентин Наливайченко. 

Лідер політичної сили "Рух Справедливість" переконаний, що ключове питання яке зараз стоїть перед країною - це питання миру і війни. 

- Це найболючіше питання для країни яке визначає і визначатиме її розвиток. Це питання є головним для майбутнього Президента, тому моя програма і стратегія для виборчої кампанії грунтуватиметься на плану відновлення миру. Саме відновлення миру має стати національним планом дії. Безсумніву його реалізація неможлива без перезавантаження економіки та суттєвого економічного зростання, посилення військового потенціалу, подолання корупції та створення умов захищеності громадян як безпеково так і соціально-економічно, - переконаний Наливайченко. 

Представлений Валентином Наливайченком план відновлення миру включає в себе широкий спектр заходів як в середині країни так і на міжнародній арені. 

По-перше - це гуманітарний блок. Необхідним є створення національного центру звільнення заручників, встановлення осіб зниклих безвісти, ідентифікація загиблих, налагодження дієвої допомоги сімям загиблих, постраждалих, внутрішньопереміщених осіб. Дієво реалізовувати ці завдання може лише централізований орган. Продуктивна робота органу потребуватиме також і залучення міжнародного досвіду та організацій. 

По-друге - напрацювання нової ефективної Міжнародної угоди з відновлення миру та територіальної цілісності країни. Така угода має бути випрацьована за участі наших стратегічних партнерів - США та країн ЄС, але з ініціативою і порядком денним нової угоди має виходи саме Україна, як субєкт міжнародної політики. Ми вже побачили недієвість Мінського, Нормандського, Будапештського форматів, тепер ми маємо запропонувати Український формат. Наступним кроком має стати створення міжнародного економічного фонду для вирішення післяконфліктних проблем. Активна участь країни у процесах деофшоризації та повернення вивезених капіталів. 

По-третє - це реінтеграції тимчасово окупованих територій та відновлення економіки як в районах конфлікту так і країни загалом. Сьогодні нам потрібен не просто розвиток економіки, а економічний ривок. Тільки так ми зможемо наблизитися до рівня розвитку економічно розвинених країн. Це безперечно не можна буде зробити без чіткого розмежування влади і бізнесу та нульової терпимості до корупції. Сьогодні ці проблеми - війна, офшоризація, зрощення бізнесу і влади, як наслідок корупція призвели до тотального зубожіння населення - сьогодні це вже загроза виживання людей, а це вже неабияка внутрішня загроза безпеці країни.

Останні новини