"Найпочесніший" ректор Черкащини з найпочесніших або блюзнірство перед партією влади в найганебнішій формі

Як інформує прес-служба Черкаської міської ради, виконавчий комітет прийняв рішення про звернення до обласної ради із клопотанням про присвоєння Анатолію Кузьмінському звання «Почесний громадянин Черкащини».

Визначатись щодо присвоєння звання будуть депутати обласної ради. Члени виконкому підтримали це рішення, оскільки Анатолій Іванович – заслужена людина і дійсно достойний такої нагороди. Ми не маємо сумніву що біло-голуба більшість обласної ради, радо із комуністичним ентузіазмом підтримає таку ініціативу нової влади міста.

Тому наперед вітаємо Анатолія Івановича з таким почесним званням. 

Анатолій Кузьмінський – ректор Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького, голова постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, дійсний член Міжнародної слов’янської академії освіти ім. Я.А.Коменського, Заслужений працівник народної освіти України, - інформує сайт Черкаської міської ради.

Заради правди варто зазначити, що таке рішення виконавчого комітету категорично не підтримали представники опозиції – голова обласної організації «Батьківщини» Анатолій Бондаренко та депутат обласної ради від цієї політичної сили Станіслав Овчаренко. 

Спочатку це рішення не знайшло підтримки і в Павла Карася, колись ярого опозиціонера і помаранчевого. Але зараз він значно «поголубів» і за умовлянь «червоного» в. о. мера Віктора Білоусова, все таки наступив на горло власній пісні і проголосував за визнання «почесного громадянства» Анатолія Івановича. Саме голос Павла Миколайович став вирішальним.

Наше видання цінує непересічні здобутки Анатолія Івановича та до переліку заслуг пропонує додати ряд нищевказаних. 

Зокрема Анатолій Іванович відзначився агітацією студентів за кандидата у Президенти України Віктора Януковича в 2004 році. Він тоді відпрацьовував його довіреною особою. Що призвело до тижневого голодування студентів та до його тимчасового усунення з посади. Але все повернулося «на круги своя» і нині ректор знову ректор. Лише в страшних снах він згадує про ті буремні події. Пропонуємо читачам згадати події 8 річної давнини.

Відповідний матеріал - "Вісім років тому завершилося перемогою голодування студентів ЧНУ ім. Б. Хмельницького".

http://kropyva.ck.ua/content/v-s-m-rok-v-tomu-zavershilosya-peremogoyu-goloduvannya-student-v-chnu-m-b-khmelnitskogo

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини