Найдешевшу пропозицію киян вимкнули з тендеру через довідку, а черкащани віддали перемогу улюбленцям Тулуба

Днями в Черкасах розпочалися роботи по капітальному ремонту другої черги вулиці Оборонної. Генеральним підрядником з виконання робіт є ПП Агропром -1992 родини будівничого Сергія Тулуба, Анатолія Бурського.

Тендерні процедури по ремонту цієї вулиці досить розтягнулися в часі та мали свої, досить цікаві особливості – в результаті тендерних процедур підприємство ТОВ «АБК-Електро-Буд» з сфери бізнес-інтересів депутата Черкаської міської ради від БПП Володимира Бурячинського віддала виграний підряд ПП Агропром - 1992. Також було відсіяно пропозицію столичного ТОВ «Гараліт» яка була на майже 800 тис. грн. дешевшою від кінцевого переможця.

Тендер на капітальний ремонт вулиці Оборонної було оголошено наприкінці травня, очікувана вартість закупівлі – 14 млн. 763 тис. грн. Термін виконання робіт – липень 2016 – червень 2017 року. Загальна протяжність 1650 метрів. 

Всього в боротьбі за бюджетні кошти міської громади виявили бажання взяти чотири фірми – дві столичні та дві місцеві.

ТОВ «Гараліт» м. Київ запропонувало ціну у 13 млн. 459 тис. грн.
ТОВ «Укртрансбрікет» м. Київі запропонувало ціну у 14 млн. 400 тис. грн.
ТОВ ПП Агропром-1992 м. Черкаси запропонували ціну у 14 млн. 214 тис. грн.
ТОВ АБК Електро-Буд м. Черкаси запропонували ціну у 14 млн. 98 тис. грн.

Місцевий тендерний комітет після розкриття пропозицій виключив з торгів дві столичні фірми. Зокрема суттєво дешевша пропозиція ТОВ «Гараліт» була виключена через простроченість на кілька днів довідки про відсутність простроченої кредитної заборгованості. ТОВ «Укртрансбрікет» не допустили до оцінки через відсутність у тендерній документації документів про наявність екскаватора.

18 липня було акцептовано пропозицію ТОВ АБК Електро-Буд, однак даний субєкт господарської діяльності не подав документи на укладення договору і вже 1 серпня було акцептовано пропозицію ТОВ ПП Агропром – 1992.

Власником ТОВ ПП Агропром – 1992 є родина так званого «будівельника Тулуба» Анатолія Бурського, який очолював департамент капітального будівництва Черкаської ОДА за його губернаторства. Власне фірма нині зареєстрована на його дружину Лідію Бурську.

Примітним є і те, що першу чергу ремонту вулиці Оборонної в минулому році разом з системою водовідведення від озера Ріца робила ТОВ «Компанія Текс» депутата Черкаської міської ради від БПП Володимира Бурячинського. Нині вона ліквідована, натомість бізнес-інтереси депутата тепер реалізуються через інші компанії в тому числі і ТОВ АБК Електро-Буд.
 

Останні новини