Начальник податкової за хабар "кукурудзою" отримав штраф

Колишній начальник Драбівської ДПІ за хабар у 99 тис. грн., отримав штраф в 17 тис. грн. 

Про це йдеться у вироку Соснівського районного суду.

Олександр Зубко будучи начальником Драбівської ДПІ (звільнився у грудні минулого року), Золотоніського управління ГУ ДФС у Черкаській області, в жовтні минулого року був затриманий під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 99 тис. грн. за ч. 3 ст. 368 ККУ (вимагання та отримання неправомірної вигоди) на стоянці поблизу гіпермаркету будматеріалів “Епіцентр” в Черкасах.

В ході судового розгляду по суті, між прокурором та обвинуваченим було укладено угоду про визнання винуватості за ч. 2. ст. 369-2 ККУ (зловживання впливом), яку затвердив суд присудивши обвинуваченому штраф у розмірі 17 тис. грн.

Обставини вимагання та отримання неправомірної вигоди були наступними. Обвинувачений повідомив представника ТОВ “Лани Драбівщини” про можливе порушення використання товариством 32 га земель історико-культурного призначення, в адмінмежах Шрамківської сільської ради і що в зв'язку з цим планується проведення перевірки.

Як спосіб вирішення питання запропонував надати неправомірну вигоду у вигляді частини врожаю кукурудзи в розрахунку 1 тонна з га. В разі виконання такої вимоги, обіцяв вирішити питання непроведення перевірки з начальником Золотоніського управління ГУ ДФС у Черкаській області. В результаті домовленості було досягнуто у вигляді отримання вигоди після збору врожаю.

На початку жовтня, обвинувачений зустрівся з представником товариства та повідомив, що його безпосереднє керівництво стурбоване затягуванням в отриманні коштів. Після цього було домовлено про отримання коштів у розмірі 99 тис. грн. відповідно до ринкової вартості кукурудзи на той час.

 

 

Останні новини