На завершення грибного сезону черкащанин знайшов великий білий гриб

Після перших бажаних осінніх дощів ліси Черкащини ожили й пішли грибочки. І опеньки, і білі, і маслюки, і польські таки потрапляють у кошик любителів тихого полювання. А на порозі зими окремі трофеї тягнуть на рекордні.

Такий рекордної ваги гриб знайшов житель Черкас Олександр Боровський, інформують Вечірні Черкаси.

- Я білі гриби збираю з 2005 року. У ліс збирати гриби більше любить ходить дружина Альона. А я так, вимушений, - з усмішкою розповідає Олександр Боровський. – У нечаївський ліс їздимо часто, адже з села родом батьки дружини. А взагалі любимо освоювати нові грибні місця. Минулої неділі, 22 листопада знову заїхали в нечаївський ліс, і проходили місцями, де вже ходжено-переходжено і перед нами вже людей пройшло скільки цим місцем. Піднялися на пагорб і дружина знайшла перший білий, невеличкий, грамів 300. А я в кілька метрах від неї, під сосною запримітив цього красеня. Причому його шляпка ледь-ледь пробилась із-під хвої. А як почав відгрібать, таку ніжку товстенну вирив…

Вдома зважили гриб - 842 грами. До цього найбільший, якого пощастило знайти, важив півкілограма. Гриб посмажили з цибулею і смакували всією родиною.

-Цього року в нас вийшло турне по Черкаській області. Їздили і на Смілянщину, і на Чигиринщину, і по Канівських лісах пройшлися. Грибів – повно. П’ять відер осінніх опеньок назбирали за дві години на Смілянщині минулими вихідними. На Канівщині маслюків відра три взяли, - Олександр цей рік вважає врожайним на гриби.

Олександр із дружиною люблять освоювати нові грибні місяця. Орієнтуються по карті Google maps. Цього року чоловік почав зберігати у смартфони грибні орієнтири. 

Останні новини