На виїздах з міст Черкащини можливі затори
На території області на виїздах із міст працюють блокпости. Можливі затори.
Про це повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.
“Прошу з розумінням ставитися до перевірок документів і ретельного огляду авто”, – зазначив Скічко.
Нагадаємо, вчора ухвалили рішення щодо встановлення на виїздах із міст області блокпостів. Патрульні перевірятимуть автомобілі та водіїв.


