На виїздах з міст Черкащини можливі затори

На території області на виїздах із міст працюють блокпости. Можливі затори.

Про це повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

“Прошу з розумінням ставитися до перевірок документів і ретельного огляду авто”, – зазначив Скічко.

Нагадаємо, вчора ухвалили рішення щодо встановлення на виїздах із міст області блокпостів. Патрульні перевірятимуть автомобілі та водіїв.

Останні новини