На відремонтованих за 3,5 млн. містках біля Сміли сипляться шви

На відремонтованих за 3,5 млн. грн. дорожніх містках, поблизу Сміли, сипляться деформаційні шви. 

Ремонт здійснювався весною-літом 2019 року на замовлення Служби автомобільних доріг в Черкаській області.

Мова про містки через річку Ірдинка, на двох відрізках автодороги у напрямку в'їздів до міста Сміла, ремонт якої без укладення договорів здійснювався у червні 2016 року. Тоді, в рамках поточного дрібного ремонту, асфальт переклали і на містках. Через рік після ремонту відрізків автодороги почала з'являтися колійність.

В 2019 році, в рамках експлуатаційного утримання штучних споруд:

- на містку через Ірдинку були проведені ремонтні роботи вартістю 1,34 млн. грн. (знаходиться на відрізку дороги від кільця “На Журавлі” до АЗС “ВОГ” на в'їзді у Смілу в напрямку Умані).

На фото сьогоднішній стан деформаційних швів на містку через Ірдинку. 

- на містку через струмок були проведені ремонтні роботи вартістю 2,15 млн. грн. (знаходиться на відрізку дороги від залізничного переїзду до АЗС “Авіас” на в'їзді у Смілу в напрямку дороги на Кам'янку ).

Стан деформаційних швів через струмок трохи кращий, але теж помітні явні ознаки руйнування асфальту. 

Обома угодами передбачався ремонт перильного огородження, ремонт захисного шару залізобетонних конструкцій, ремонт деформаційних швів, облаштування асфальтованих пішохідних переходів.

Договори на роботи по обох об'єктах були укладені з ТОВ “Мост-девелопмент”. Це товариство має укладених договорів з САД в Черкаській області на загальну суму в 485 млн. грн.
 

Останні новини