Користувацький вхід

На Уманщині на автодорозі Київ-Одеса працюють грабіжники

Кілька випадків грабежу водіїв автомобілів сталися впродовж двох діб на Черкащині.

Про це повідомили в патрульній поліції області.

Так, 1 вересня близько 02:45 228 км автотраси Київ-Одеса на АЗС два невідомих чоловіки проколовши шину та, розбивши праві передні та задні вікна автомобіля «Volkswagen», в якому знаходилась сім’я, викрали дві сумки з документами, 1500 доларів, 30000 російських рублів та 5000 грн, а також золоті прикраси.

А в ніч проти 3 вересня на 232 км автотраси Київ-Одеса поблизу с. Ладижинка на АЗС водій зупинився перепочити, після чого до автомобіля підійшло двоє невідомих, прокололи ліве переднє колесо, розбили скло, ривком забрали сумку з авто, в якій були банківські картки і 2000 грн готівкою. Попередньо, зі слів свідків, до місця події під’їжджало авто злочинців Volkswagen або Audi срібного кольору, універсал.

На тій-таки автотрасі Київ-Одеса, тільки на 190 км, поблизу с. Краснопілка, цієї ночі на АЗС громадяни зупинились перепочити, після чого близько 1:00 год до авто підійшло двоє невідомих, прокололи колесо, розбили пасажирське скло, викрали сумку з передньої панелі авто, в якій було 35 000 грн.

Над розслідуванням грабежів працюють слідчі.

Останні новини