На Тальнівщині мисливці вполювали вовка
На Тальнівщині поблизу села Поташ місцеві мисливці вполювали вовка.
Про це повідомив директор мисливського господарства ТОВ “Потаське” Сергій Гладун, інформують Вісті Черкащини.
Під час проведення полювання на околиці села Поташ назустріч мисливцям вибіг вовк. Полювання проводилося на інших тварин, проте трапилося так, що мисливцям вдалося добути вовка.
Минулого року, як розповідає Сергій Миколайович, на цій місцевості уже бачили вовків.


