На сумнівний екзит-пол опозиція відповіла власною безглуздістю

Сьогодні були оприлюднені дані екзит-полу який на виборчих дільницях 194 округу провела маловідома громадська організація «Передові правові ініціативи». Згідно даного екзит-полу впевнену перемогу здобуває кандидат Михайло Поплавський. 

Звичайно, що ті дані які оприлюднила маловідома громадська організація варто в більшій мірі сприймати як прояв виборчих технологій.

Однак на таку інформацію опозиція не змогла дати адекватної відповіді. Відповідь опозиційного штабу була на рівні безглуздості.

Зокрема довірена особи кандидата у народні депутати Миколи Булатецького, Максим Поляков заявив через соцмережу Фейсбук, що навпаки опозиційний кандидат перемагає із відривом у 19 %

- Штаб Поплавського в істериці: вони проплатили так званим "екзит-полам" й ті кажуть про якийсь нісенітний розрив у 11 % на користь Поплавського. За паралельним підрахунком, Булатецький впевнено перемагає, випереджаючи Поплавського на 19 %, - написав Максим Поляков. 

Дану інформацію Полякова транслював Цензор.нет 

Безглуздість таких заяв пояснюється навіть тим, що під час голосування не може бути і мови про паралельний підрахунок голосів, - технічно його можна зробити лише після закриття дільниць. Це розуміє будь-яка людина яка хоч коли-небудь читала щось про соціологію. 

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини