На Соборній площі освятили бійців Національної Гвардії (Фото)

Сьогодні у Черкасах відбулась акція «Захисти Черкащину», мета якої була продемонструвати патріотичну та бойову готовність регіону. З різних районів області прибули добровольці – військові Національної гвардії, які засвідчили своє бажання захищати рідний черкаський край та Україну.

Про це повідомляє прес-служба голови Черкаської облдержадміністрації.

До складу Національної гвардії входять представники козацтва, ветеранських спілок, громадських патріотичних формувань. Загалом чисельність гвардії становить понад тисячу осіб. На зустріч з громадськістю на Соборну площу Черкас прийшло близько двох сотень чоловіків. Усіх їх благословив та освятив митрополит Черкаський і Чигиринський владика Іоан.

– Пишаюсь черкаськими земляками, у яких високе відчуття патріотизму. Саме такі герої відстоюють свободу країни, щодня даючи гідну відсіч сусідньому агресору. Зі свого боку, я роблю все можливе, щоб допомогти нашим бійцям з амуніцією та технікою, хоча дуже сподіваюсь, що вона не буде використана по причині закінчення військових дії, – висловив сподівання губернатор Юрій Ткаченко.

Наразі обласна влада вирішує питання із забезпеченням військових обмундируванням – шоломами та бронежилетами, адже цією амуніцією бійці забезпечені лише на 20%. Юрій Олегович направив лист до канадської діаспори з проханням допомогти військовою технікою.

Підготовлено за матеріалом видання Про все
 

Останні новини