На Шполянщині зруйнували стеллу, яка символізувала географічний центр України.

Поряд із районним  центром  Черкащини містом Шполою знаходиться географічний центр України. Вперше пам"ятний знак, який би символізував це місце, встановили 1999 року. Проте, схоже на те, цей пам"ятний знак став впоперек горла певним предствникам влади. Принаймні після того, як про проведення акції біля цього монументу оголосили опозиційні партії в день Незалежності України 24 серпня, його зруйнували.

- Ми оголосили, що проведемо святкування свята Незалежності України 24 серпня 2013 року біля стелли, яка, до речі, на колгоспоному аеродромі, поряд зі Шполою, а її зруйнували, - повідомив Голова Черкаського обласного осередку партії "Батьківщина" Анатолій Бондаренко.

Більш негативно на дану подію відреагував депутат Уманської міської ради, член Політради партії "Батьківщина" Максим Поляков: "Товариш Тулуб має відповісти за такі речі. І новопризначений начальник обласної міліції, і Прокурор області мають розібратися, хто дав таке прово Тулубу руйнувати пам"ятки."

Нагадаю, що саме біля знищеної стелли День Незалежності мали святкувати Голова політради партії "Батьківщина" Арсеній Яценюк та лідери опозиціних сил Черкащини, про що до державних органів було подане відповідне повідомлення.

Ярослав Нищик

Останні новини