На ремонт дороги біля Черкас використали оскол замість щебеневої суміші

Слідство підозрює, що під час ремонту автодороги поблизу Черкас, для вирівнювання дорожнього полотна використали оскол замість передбаченої техдокументацією щебенево-піщаної суміші.

Про це йдеться в ухвалі Придніпровського суду. 

Мова йде про оскандалений аварійний відрізок автошляху від Черкаської академії пожежної безпеки до транспортної розв'язки на с. Геронимівка.

Ділянку протяжністю трохи більше 2 км ремонтували навесні 2019 році. Перемогу в торгах на поточний середній ремонт дороги здобуло ТОВ “Автомагістраль-Південь” з ціною у 31,56 млн. грн. 

Відповідно до вимог технічного завдання, мали бути виконані роботи з відновлення профілю щебеневих покриттів товщиною 15 см шляхом застосування щебенево-піщаної суміші. 

Під час виїзду на місце проведення робіт, було встановлено, що всупереч техзавданню проведено вирівнювання дорожного покриття осколом, який отримано в результаті фрезерування старого асфальтобетонного покриття. 

Кримінальне провадження по вказаних фактах розслідується з квітня 2019 року, нині суд продовжив термін досудового розслідування до кінця року через необхідність проведення будівельно-технічної експертизи. 

Нагадаємо, що вказана ділянка перебувала у вкрай аварійному стані, що призводило навіть до акцій протесту водіїв.