На редакцію черкаської газети "Нова молодь Черкащини" вчинили наліт і побили журналістку.

Щойно на редакцію газети “Нова молодь Черкащини” здійснив наліт невідомий чоловік

повідомляє http://dzvin.org. Скориставшись тим, що у приміщенні була лише одна Тетяна Воронцова, чоловік влаштував скандал і кинувся битись.

На щастя, журналістка відбулася легкими синцями на руках. Меблі та оргтехніка вціліли.

“Чоловіка чомусь обурила та обставина, що біля вхідних дверей в офіс редакції висить табличка “Приймальня народного депутата Миколи Томенка, а його самого тут немає. Я була сама, бо в середу, після “газетного” дня, коли верстається номер, в офісі багато людей не буває. Пощастило також, що у сусідніх офісах були люди. Він намагався вдарити мене руками, навіть ногами пробував дістати. Допомогло те, що колись займалась спортом, тому блокувала удари. На згадку залишились лише синці на руках”, – розповіла Тетяна Воронцова.

За її словами, все це могла бути спланована провокація.

“В цей час якраз заблокували два черкаські інтернет-сайти “Прочерк” та “Провінцію”, а на нашу редакцію вчинили наліт. Думаєте, збіг. Я так не вважаю. Однак міліцію не викликала, оскільки невідомий встиг втекти, а у тому, що правоохоронці його шукатимуть, беруть великі сумніви. До того ж, це не перший наліт на редакцію. За часів Кучми ми пережили їх кілька, в останнє – в 2004 році”, – сказала журналістка.

Останні новини