Користувацький вхід

На продуктові пакети Нетовкіної екс-регіонал Зубик відповів адресним підкупом (Відео)

На території 195 виборчого округу триває справжня виборча боротьба між двома претендентами, які поки що не зареєстровані ЦВК, формально незалежною Наталією Нетовкіною та народним депутатом екс-регіоналом Володимиром Зубиком. Цього разу штаб Володимира Володимировича знову вирішив використати технологію адресного підкупу.

Нещодавно Наталія Нетовкіна почала роздавати продуктові набори в Черкасах на території свого округу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ВІД НЕТОВКІНОЇ ТА ЗАКЛИКИ ДО МИРУ

Відповідь команди екс-регіонала не забарилася та була більш вагомою і грамотно організованою. Так сьогодні Володимир Володимирович проїхався частиною сіл округу, зокрема відвідав села Чигиринського району – Боровиця, Топилівка, Трушівці, Медведівка, Головківка, Мельники. 

Наш кореспондент відвідав одну із таких зустрічей в селі Топилівка. Зустріч являла собою зустріч народного депутата з селянами біля сільського будинку культури. В селі Топилівка побачити живого народного депутата прийшли близько 60 людей. Поспілкувавшись із селянами на загальнополітичні теми близько 10-15 хвилин, нардеп передавав естафету у спілкуванні представнику фонду «Лице до лиця».

Як виявилося, попередньо люди писали звернення до цього фонду про надання матеріальної допомоги. За цим списком представник фонду надавав кошти безпосередньо готівкою. Люди отримували кошти на лікування, на ремонт ФАПу і таке інше. Фактично такі дії можна кваліфікувати як підкуп виборців.

Нагадаємо, Володимира Зубика фактично підтримує людина з команди Президента – його радник Микола Томенко. Володимир Зубик у 2012 році виграв вибори за рахунок фінансової допомоги громадам округу та адресній допомозі виборцям – а простіше кажучи купив виборців.

Наталія Нетовкіна знайшла підтримку у губернатора Черкащини Юрія Ткаченка та мера Сергія Одарича. Оскільки Юрій Ткаченко веде боротьбу за збереження посади саме з групою Миколи Томенка у складі Президентської команди.

Відкритим залишається питання хто кого перекупить і буде ефективніший у системі використання технологій підкупу. Питання відповідальності організаторів заохочення виборців вже навіть не стоїть, правоохоронні органи показали свою повну імпотентність в цьому напрямку роботи.