На Митниці віддали під забудову ділянку де могли бути квартири для ветеранів

Нова депутатська каденція з легкістю віддала під забудову земельну ділянку під житловий комплекс на Митниці, де раніше могли бути квартири для ветеранів.

Про це свідчить рішення депутатів Черкаської міської ради та поіменне голосування. 

Мова йде про ділянку 0,6 га по парній стороні вул. Героїв Дніпра. Депутати надали дозвіл на розроблення землеустрою ділянки під житловий комплекс для КП “Черкасиінвестбуд”. 

Раді минулого скликання пропонувалося розміщення на вказаній ділянці будівництва змішаного використання — з житловими приміщеннями у верхніх поверхах та розміщення на нижніх поверхах виставкового центру. В 2017 році депутати відмовили у передачі земельної ділянки в постійне користування. 

В травні 2019 року про передачу вказаної ділянки до депутатів звертався лідер місцевого “Національного корпусу” Дмитро Кухарчук. Він запропонував, після надання ділянки в постійне користування КП “Черкасиінвестбуд”, в конкурсних умовах для забудовника прописати надання 5% квартир для ветеранів. Тоді депутати також не ухвалили відповідних рішень.

Рада нового скликання цього разу підтримала проект рішення, “за” проголосувало 26 депутатів. Голоси дали фракції: ВО “Черкащани”, Європейська солідарність, За майбутнє, ОПЗЖ, Слуга народу.
 

Останні новини