На хабарі у майже 200 тис. дол. затримано службовців в селі Свидівок

Cпівробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою викрили на хабарництві голову однієї з сільрад Черкащини та двох її підлеглих.

Правоохоронці задокументували, що голова сільради разом з землевпорядником та державним реєстратором вимагали у місцевого підприємця 184 тисячі доларів США за виділення землі. На 6,5 гектарах земель громади, розташованих поруч з обласним центром, бізнесмен планував розпочати забудову.

Співробітники спецслужби «взяли» чиновника поблизу сільської ради під час отримання частини хабара у сумі 170 тисяч американських доларів. Пізніше у приміщенні сільради були затримані обидва спільники. Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство, інформує прес-служба СБУ. 

Фото оприлюднені прес-службою СБУ свідчать, що дійство по затриманню хабарників відбувалося в селі Свидівок, Черкаського району.

Сільським головою тут вже тривалий час є представниця слабкої статі Вовк Світлана Миколаївна. 

Відзначимо, що село Свидівок знаходиться за 17 км. від обласного центру на березі річки Дніпро, до його адміністративних меж також входить с. Сокирна. Саме в межах Свидівоцької сільської ради розбудовуються як приватні маєтки так і комплекси та бази відпочинку вздовж Дніпра. 

Останні новини