На Канівщині буде створено вищий навчальний заклад гуманітарного профілю.

Черкаська обласна державна адміністрація розробила концепцію створення на Канівщині вищого навчального закладу гуманітарного профілю, який вже цього року має розпочати підготовку фахівців.
На цьому наголосив голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб під час відзначення 152-ї річниці перепоховання Т.Шевченка.
«Створення у Каневі інституту гуманітарної спеціалізації є однією з важливих складових підготовки до 200-річного ювілею Т.Шевченка. Відкриття навчального закладу планується на базі Канівського училища культури, як відокремленої структури Уманського державного педагогічного університету імені П. Тичини. За поданням обласної державної адміністрації, у стінах закладу студенти матимуть можливість вивчати музичне мистецтво, хореографію, образотворче та декоративне мистецтво, книгознавство, бібліографію та бібліознавство. Звичайно, окремою ланкою буде наукове вивчення творчої спадщини Тараса Шевченка. Наразі це питання знаходиться на погодженні в Міністерстві юстиції – останній інстанції перед поданням на погодження Кабінетом Міністрів», - наголосив Сергій Борисович.
 

Останні новини