"На городі бузина, а в Києві дядько" або як головний УДАРівець Черкащини пояснив проблему боргів партії.

Сьогодні відбулася спільна прес-конференція лідерів опозиційних сил Черкащини. В ній взяв участь і лідер обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Іляшенко Віталій Володимирович. Тематика піднятих питань була досить широкою. Виступаючі торкнулися багатьох політичних, соціальних та економічних тем як Черкащини так і країни загалом. 

Один із учасників прес-конференції підняв питання щодо фінансової заборгованості партії "УДАР" перед агітаторами, спостерігачами, членами комісій, працівниками штабів яке вже винесене на всеукраїнське обговорення інтернет-сайтом Про все та іншими засобами масової інформації. Та з проханням прокоментувати всеукраїнську акцію "УДАР-кидалово".

Існує серйозна проблема з повним розрахунком людей які були залучені в роботу штабних структур під час виборчої кампанії. В Черкасах ситуація трохи краща ніж в цілому по області. Ми показали шостий електоральний результат серед областей, але все залежить від Києва. Ті регіони, представники обласних штабів яких, пройшли до парламенту змогли більш активно вирішувати дану проблему. Нам же складніше вирішувати це питання, вирішення цього питання затягується, - прокоментував Віталій Іляшенко.

Цікавою, але й більш категоричнішою була висловлена думка з цього питання, без 5 хвилин народним депутатом по 197 округу Леонідом Даценком. Який припустив що вся ця інтернет-істерія щодо заборгованості партії "УДАР" та акції "УДАР-кидалово" ніщо інше як брудна провокація проти цієї партії організована опонентами. 

Якщо там спостерігачам чи агітаторам не додали по якихось сто гривень, то ніхто з них не буде займатися організацією та проведенням подібних акцій. І взагалі потрібно відкинути фінансовий бік питання, працювати на ідеологічних засадах, - зазначив пан Леонід Даценко.

Від себе ж додамо, що все якось дуже дивно виглядає. Одним словом немає крайніх. Голова обласної організації УДАРу у сірка очі позичає і киває на якогось дядька в Києві, мабуть на Віталія Кличка. А один з лідерів опозиції на Черкащині взагалі не вбачає проблеми в тому, що їх нинішні соратники по опозиційному крилу кидають людей. Тоді виникає питання так чим же ж ви відрізняєтесь від влади проти якої так "запекло" боретесь. Ну це звичайно риторичне запитання на яке кожен читач дасть собі відповідь сам.