Користувацький вхід

На Чигиринщині на слухання від "Нашої Ряби" пускали не всіх, сталася бійка (Відео)

Просування планів будівництва нових виробничих потужностей ДП «Перемога Нова» (торгова марка Наша Ряба) на Чигиринщині набуває розмаху, відтак і зростає спротив місцевого населення.

Серед жителів сіл Рацево та Вітово, де і просувається ідея будівництва є як прихильники так і противники будівництва курникових комплексів. Однак влада та інвестор далеко не завжди бажають чути противників будівництва, що призводить врешті-решт до сутичок між звичайними людьми.

Яскравим прикладом стала сьогоднішня ситуація, коли на збори громади в сільський клуб села Рацево не могли пройти всі бажаючи, в тому числі і противники будівництва. Апогеєм протистояння стала бійка. Група чоловіків на вході фільтрувала кому можна проходити, а кому ні. В результаті представники цивільного корпусу «Азов» та «Правого сектору» які виступили на боці противників будівництва при спробі пройти в залу наразилися на силовий опір.

Згодом через тисняву бажаючі в тому числі і противники будівництва таки потрапили до залу.

- Представники інвестора на слуханнях розповідали про перспективи можливої співпраці, обіцяли зробити освітлення вулиць, зробити водогін. Перед цим виникла бійка, оскільки охорона виставлена організаторами слухань не бажала пропускати до зали противників будівництва. При цьому так звана охорона не мала опізнавальних знаків, - розповідає місцевий жетель Віталій.

Більш категоричніший в оцінках того, що сталося представник Правого Сектору.

- Перед будівлею виставили фактично «тітушок» хтось був у військовій формі, хто просто в тельняшкі. Знову ми побачили, що правоохоронці стали поруч з ними. При спробі пройти до зали і сталася бійка. Багато противників будівництва не мали змоги потрапити до зали, натомість сюди звезли прихильників будівництва з сусідніх сіл, - розповів у коментарі нашому виданню прес-секретар та керівник ідеологічної роботи Правого Сектору Черкащини Юрій Григорєв.