На Чигиринщині чоловік вилами заколов сусідського пса

У селі Тіньки, Чигиринського району, на очах у 24-річної Лариси Самойленко та її дитини сусід вбив собаку, як відплату за нібито задушених курей.

Про це повідомляє видання Вечірні Черкаси.

Як розповідає потерпіла, інцидент трапився якраз тоді, коли старша донька вже пішла до школи, а молодшу дитину якраз годувала. Чоловіка вдома не було, адже він знаходився на заробітках. Жінка відпустила песика з ланцюжка, аби той побігав подвір’ям, а він переліз через паркан.

"Близько 11-ї ранку у вікно хтось з усієї сили постукав. Я вибігла й побачила картину: сусід підіймає на вилах скривавленого собаку. Чоловік щось кричав, але я не могла розібрати, що саме. Почав заштовхувати тварину в будку. Робив цей жах на показ для мене. Собака побачив мене і заскавчав. Він її добивав. Ще кілька разів проштрикнув горло. Не зміг зняти з вил і почав бити її об сітку. Я плакала й кричала", - розповідає потерпіла.

Коли Лариса побігла до будинку викликати поліцію, сусід приніс та поклав на поріг мертвих курку та півня.

Вже наступного дня агресивний пенсіонер змінив свій настрій.

"Як пізніше з’ясувалося, то була не його птиця. Сусідка в поліції розповіла про це. Насправді кури належали їй. Прибігала його дружина й благала, аби я забрала заяву. Для мене ця ситуація стала великим потрясінням. Навіть якби пес дійсно задушив птицю, я б заплатила. Це не проблема. Варто було підійти й розібратися", - говорить потерпіла.

У Тіньках Самойленки живуть 3 роки. Переїхали з Києва. Будинок їм дістався у спадок. З сусідом раніше не конфліктували. Вибачати злочин Лариса Самойленко не збирається.

"Коли до мене приходили проситися забрати заяву, пропонували компенсацію, я відмовилася. Хочу довести справу до кінця. Бо сьогодні убив тварину, а завтра нападе на людину? Сподіваюся, поліція доведе його провину. Хоча, коли правоохоронці намагалися взяти у нього пояснення, він з дружиною закрилися в будинку й не виходили до них. Після цього слідство "заглохло", - ділиться Лариса Самойленко.

Чи відкрите кримінальне провадження за фактом убивства тварини, в поліції поки не коментують.

Останні новини