На черкаському сайті раптово змінилися результати голосування на користь варіанта, лобійованого представниками влади.

Наш ресурс вже неодноразово писав про протистояння черкаських вюолівальник з керівництвом області. Наразі, як таке, воно припинило мати місце. Вболівальники футболу, які активно підтримували єдину професійну команду Черкащини - "Славутич", вже понад рік як залишили трибуни Черкаського стадіону. Раз пораз з"являються яскраві перформенси, але під час них черкаські ультрас не вимагають перейменовувати "Славутич" - вони просять відродити рідну команду: "Дніпро".

До такої теми вирішив долучитися єдиний сайт спортивного спрямування на Черкащині, "Черкаський спорт", який влаштував опитування серед своїх читачів, про те, як же варто називати команду з Черкащини: "Дніпро", ФК "Черкаси", "Славутич - Дніпро", "Славутич".

До вечора 18 серпня перше місце безперечно вів варіант "Дніпро", який набрав понад тисячу голосів опитаних. Майже однакову кількість голосів - від 300 до 500 набрали решта варіантів. Пояснити це дуже легко, адже прихильники команди з назвою "Дніпро" провели активну мобілізацію своїх однодумців у соціальних мережах. Проте починаючи з 19 години 18 серпня варіант "Славутич" почав стрімко набирати голоси - через годину їх було понад 800, до завершення доби варіант "Славутич" набрав однакову кількість голосів з варіантом "Дніпро".

Зрозуміло, що місце мала так звана накрутка голосів, коли зараховуються голосування неіснуючих людей, акаунти, які існують лише в віртуальному світі, до того ж з  використанням послуг високооплачуваних комп"ютерних спеціалістів.

Нагадаю, що Почесним президентом клубу "Славутич" є Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб, а Віце - президентом, та головним спонсором - депутат Черкаської обласної ради від Партії Регіонів Володимир Ходак. Фактичним власником інтернет-ресурсу "Черкаський спорт" називають депутата Черкаської міської ради від Партії регіонів Юрія Гончарова.

Названі керівники клубу виступають проти перейменування команди: "Славутич" на їхню думку допустимий варіант, незважаючи на відсутність будь-яких історичних передумов для такої назви команди.

Якщо читачу цікава думка автора, то схоже, що хтось із працівників адміністративної частини команди виявив дурну ініціативу, втягнувши в неприємну історію сам бренд "Славутич".

Ярослав Нищик

Останні новини