На Черкаській дамбі легалізують "пам'ятку корупції" імені замміністра

Служба автомобільних доріг почала легалізацію «пам’ятки корупції» імені замміністра регіонального розвитку Лева Парцхаладзе вартістю у 8,7 млн. грн.

Це будівництво так званого оглядового майданчика на дамбі через річку Дніпро, яке в яскравих картинках презентував Лев Парцхаладзе наприкінці жовтня.

Вже за місяць почалося його авральне будівництво, без проведення будь-яких торгів та обговорень. 

Якісні та кількісні характеристики поки що можна оцінити лише візуально. 

Як заявив тоді очільник Служби автомобільних доріг в Черкаській області Владислав Демиденко – будівництво обійдеться в суму близько 9 млн. грн., підрядником виступає ТОВ «Трансстроймеханізація», а завершити будівництво планують до кінця цього року. 

Попри те що роботи тривають з змінним успіхом, САД лише днями почала процедуру легалізації будівництва. Як і передбачалося кошти на будівництво будуть спрямовувати як додаткові роботи. На порталі держзакупівель Прозоро опубліковано повідомлення про намір укласти угоду на додаткові роботи з ТОВ «Трансстроймеханізація» на 8,7 млн. грн.

Таке рішення одноголосно ухвалено всіма членами тендерного комітету САД у Черкаській області, що відображено в опублікованому протоколі. Кінцевий термін завершення робіт – 31 грудня 2018 року. Жодні якісні чи кількісні характеристики будівництва майданчику не вказуються, кошти проводяться як поточний ремонт дороги. Наш запит у САД, щодо якісних та кількісних характеристик майданчику було проігноровано і жодної відповіді не надано. 

ТОВ «Трансстроймеханізація» в цьому році виграло тендер на поточний середній ремонт автодороги дамбою через Дніпро вартістю у 109 млн. грн. Згідно початкового договору кінцевий термін виконання робіт визначався 31 грудням 2017 року. Нині роботи з укладання асфальту на ділянці у 10 км. практично завершені. У серпні 2017 року було укладено додаткову угоду термін завершення всіх робіт на об’єкті визначено – кінець травня 2018 року та визначено фінансування 83,45 млн. грн. на 2017 рік та 25,54 млн. грн. на 2018 рік. Саме на цій ділянці яку ремонтувало ТОВ «Трансстроймеханізація» в районі залізничної станції «Панське» і постане оглядовий майданчик.

Останні новини