На Черкащині жінка два тижні жила з трупом чоловіка
На Золотоніщині нетвереза жінка під час застілля вдарила сокирою чоловіка. Прийшла до поліції через два тижні, коли не витримала запаху трупа в будинку.
Про це повідомили в пресслужбі ГУНП у Черкаській області.
Про те, що в будинку 66-річної жительки одного села на Золотоніщині два тижні був вбитий чоловік, поліцейські дізналися 14 березня.
Жінка прийшла до голови громади й розповіла, що 27 лютого разом зі знайомим розпивала алкоголь, а потім посварилися. Пенсіонерка взяла сокиру й вдарила нею чоловіка по голові. Потерпілий помер одразу.
У скоєнні злочину правоохоронцям жінка зізналася. Її затримали у процесуальному порядку.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.


