На Черкащині за два роки побудували "туалет-мільйонник"

У загальноосвітній школі 1-3 ступенів села Степанки, Черкаського району завершилося майже двохрічне будівництво комплексу туалетів для учнів та вчителів, вартість будівництва вже перевалила за мільйон гривень.

На сьогоднішній день попри готовність об’єкту, ним ще не користуються оскільки потрібно завершити формальності з передачею обновки на баланс Черкаського районного відділу освіти. Ми побували в школі та дізналися подробиці тривалого будівництва, але про все по черзі.

23 листопада 2015 року Департамент капітального будівництва Черкаської ОДА заключив договір з ТОВ «Рось-Ялта» на «Капітальний ремонт внутрішніх санітарних вузлів у Степанківській ЗОШ 1-3 ступенів Черкаської районної ради». Вже до кінця 2015 року на будівництво було спрямовано коштів у сумі 201392 грн.

29 квітня 2016 року Департамент капітального будівництва Черкаської ОДА укладає додаткову угоду на основі якої роботи по реалізації проекту продовжуються, а на будівництво спрямовано ще 352574 грн.

28 квітня 2017 року Департамент містобудування, архітектури та будівництва укладає ще одну додаткову угоду по якій на завершення будівництва спрямовано ще 463126 грн.

На даний час згідно порталу Е-дата загальна сума перерахованих коштів підряднику ТОВ «Рось-Ялта» складає 1 млн. 17 тис. грн. Разом з тим у видатках обласного бюджету визначено, що загальна вартість будівництва об’єкту складає 1 млн. 115 тис. грн. і будівництво має завершитися в цьому році.

Директор школи Яценко Катерина Миколаївна з неприхованою радістю розповідає про обновку та запевняє, що роботи виконані якісно, що засвідчує персональною екскурсією з нашим кореспондентом.

- Реконструкція приміщень під вбиральні хоча й тривала довго, як нам пояснювали через недостатнє фінансування, але результатами та якістю ми цілком задоволені. На сьогодні ми маємо роздільний (чоловічий - жіночий) туалет для школярів на першому поверсі школи. На другом поверсі ще два менші роздільні (чоловічий-жіночий) санвузли для вчителів. Будівельниками облаштована капітальна вигрібна яма, від існуючої свердловини підведено водопостачання та встановлено потужніше насосне обладнання, - розповіла нам в ході екскурсії Катерина Миколаївна.

Далі з фото показуємо, що ми побачили під час екскурсії. Перший поверх туалет для школярів.

Жіночий туалет на чотири вічка.

Чоловічий туалет на три вічка та три пісуара.

Також в чоловічому та жіночому туалеті по два умивальника.

На другому поверсі, для вчителів обладнано дві окремі кімнатки, вони обладнані практично ідентично – по одному унітазу та умивальнику. 

Капітально збудована із залізобетону вигрібна яма розміщена практично поряд з будівлею школи та приміщеннями де знаходяться санітарні вузли.

ТОВ "Рось-Ялта" зареєстровано в Черкасах, його засновниками значаться Михайлов Сергій Олександрович та Івченко Євген Сергійович. Профільний департамент Черкаської ОДА який укладав основну та додаткові угоди очолює Сергій Демиденко.
 

Останні новини