Користувацький вхід

На Черкащині впіймали вантажівку із 20 тоннами "лівого" спирту

Співробітники оперативного управління ГУ Міндоходів у Черкаській області спільно з працівниками ДАІ УМВС України в Черкаській області зупинили біля Умані вантаж із різким запахом спирту. Згідно наданої водієм, 52-річним одеситом, товарно-транспортної накладної, він віз до Одеси відходи виробництва безалкогольного пива, кількістю 19,95 тонн, загальною вартістю 23 грн 94 коп. 

Водночас напівпричеп-цистерна був заповнений безбарвною рідиною з характерним різким запахом спирту. 

Фактично об’єм спирту етилового у рідині, яка прямувала на південь країни, становить 76%. Будь-які інші документи на «цікавий» вантаж були відсутні, повідомив начальник оперативного управління Головного управління Міндоходів у Черкаській області Ігор Щерб.

Він розповів, що вантаж затриманий і знаходиться на штрафному майданчику Уманського взводу ДПС ДАІ УМВС України в Черкаській області.

Відповідно до Кримінального процесуального кодексу України відомості про вчинення кримінального правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Проводиться комплекс слідчо-оперативних заходів, направлений на розслідування цього кримінального правопорушення, інформують у прес-службі ГУ Міндоходів у Черкаській області.
 

Останні новини