На Черкащині вимальовується проблемний округ

На чотирьох з семи Черкаських округів за попередніми даними впевнено перемагають екс-регіонали. На двох округах перемагають представники Блоку Петра Порошенка. Найбільша інтрига зберігається на 198 окрузі де боротьба йде між єдиним демократичним кандидатом Сергієм Рудиком та народним депутатом від цього округу Віктором Тимошенком.

Так на 195 окрузі впевнено перемагає екс-регіонал Володимир Зубик, на 196 – екс-регіонал Геннадій Бобов, на 199 – екс-регіонал Валентин Ничипоренко, на 200 – екс-регіонал Антон Яценко. 

Представники Блоку Петра Порошенка перемагають на 194 окрузі – Олег Петренко, на 197 – Владислав Голуб. 

Найбільша інтрига залишається на 198 окрузі, на даний час тут оброблено 94,11% протоколів поки що перемагає Сергій Рудик з відривом у майже 500 голосів від Віктора Тимошенка. 

Сам Сергій Рудик через соцмережі повідомив, що згідно 100% протоколів з «мокрими» печатками з ДВК він переміг. 

Також свободівець заявив про маніпуляції з сервером ОВК на якому працює людина Віктора Тимошенка. За зверненням кандидата в СБУ роботу сервера було відновлено. 

Розрив доволі незначний і може змінитися за даними з кількох дільниць. Також зважаючи на такий розрив імовірно варто очікувати і можливої судової тяганини та боротьби у складі ОВК.  
 

Останні новини

- фильмы в кинотеатрах Украины