На Черкащині відбувся масовий скаутський збір

 

Київський міський осередок всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національна Організація Скаутів України» проводить традиційний збір-похід дитячих та молодіжних громадських організацій та волонтерських загонів «Козацькими шляхами» який відбувається біля с. Виграїв, Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.

Учасниками збору стали близько 1500 осіб – представники делегацій регіональних осередків „Національної Організації Скаутів України”, представники всеукраїнських громадських дитячих та молодіжних організацій, організовані групи шкіл, ВНЗ, волонтерські загони.

Створені умови для творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, шляхом проведення різноманітних майстерень, активностей, ігор, тренінгових занять, конкурсів, фестивалів та концертів.

Учасники будуть проживають організованими групами у наметах, готують їжу на багатті, оволодівають навичками самообслуговування, куховарства, життя на природі та спільної діяльності в колективі однодумців, йдеться в гурпі «Вконтакті» Збір-похід «Козацькими шляхами 2014″.

Збір проходив з 30 квітня по 4 травня.
 

Останні новини