На Черкащині церква Московського патріархату змінила юрисдикцію

На Черкащині в Монастирищенкому районі парафія Успіння Пресвятої Богородиці села Княжа Криниця із УПЦ Московського Патріархату перейшла під юрисдикцію Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Про це повідомляють у єпархії УПЦ Київського патріархату.

До такого кроку громаду села Княжа Криниця на чолі із настоятелем протоієреєм Володимиром Яворським надихнула любов до Батьківщини, до свого народу і українських воїнів, які ціною власного життя захищаютьУкраїну від російських окупантів.

Подія сталася 1 листопада, митрополит Іоан відвідав парафію с. Княжа Криниця та звершив Божественну літургію, після якої відбулася панахида за всіх від віку спочилих християн, а особливо за воїнів, які загинули за волю та соборність України.

Іоан звернувся до громади із повчальним словом, приділивши особливу увагу розвінчуванню неправдивої пропоганди Московської Патріархії проти Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Нагадуємо, нещодавно відбулася спроба перейти під юрисдикцію Київського патріархату церкви у селі Білозіря, Черкаського району, однак вона завершилася невдало.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЦЕРКОВНА РЕВОЛЮЦІЯ У СЕЛІ НА ЧЕРКАЩИНІ ПРОВАЛИЛАСЯ
 

Останні новини