На Черкащині офіційно представлено нового начальника міліції (Фото Відео)

 

Сьогодні заступник міністра МВС Сергій Чеботар представив підлеглим та журналістам новопризначеного начальника Управління Міністерства внутрішніх справ у Черкаській області Владислава Пустовара.

У представленні також взяли участь голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, голова облради Валентина Коваленко, координатор Автомайдану Руслан Зоря та керівник самооборони Геннадій Шевченко.

Заступник міністра Сергій Іванович Чеботар, озвучив відповідний наказ та вказав на необхідність швидких результатів в роботі новому начальнику.

- Наказом №349 відповідно до положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ, міністр призначив полковника міліції Владислав Володимировича Пустовара керівником управління МВС у Черкаській області. Який працював у Вас в УБОЗі, який наскільки ми знаємо не запятнав себе і який ми з урахуванням всіх думок Черкащини, вважаємо що він може перебудувати і підняти авторитет міліції на Черкащині. Я думаю, що це ми даємо як аванс йому, що він наведе порядок. Не наведеться порядок в області, то ніхто не застрахований, що він прийшов сюди на довго. Нам сьогодні нада щоб уже результати були. Результати повинні бути через день, неділю, максимум місяць. Всі структури наші, я просив би прокуратуру, СБУ, міліція, Ви повинні разом зараз дати результат щодо злочинців, ви знаєте про це, - виконав офіційну частину Сергій Іванович.
 

Підготував: Олександр Безпрозванний 

Останні новини