Користувацький вхід

На Черкащині Сенатора затримали на хабарі у 15 тис. доларів

Як ми вже повідомляли за офіційною інформацією днями було затриманого одного з депутатів однієї з міських рад Черкащина на хабарі у 15 тис. доларів. 

Гроші депутат отримав за сприяння в продовженні договору оренди земельної ділянки. Кожен рік оренди зловмисник оцінив у тисячу доларів США.

Як вдалося довідатися з власних джерел виданню «Кропива» затримано депутата Смілянської міської ради Сенатора Миколу Олександровича 1972 року народження, він є членом постійної комісії з питань земельних відносин, колишній член Партії регіонів.

У прес-службі УМВС у Черкаській області розкривають подробиці спецоперації.

Зовмисник обрав місцем оборудки своє помешкання, саме туди представник одного з товариств повинен був принести визначену депутатом суму коштів. Під час передачі 15 000 доларів США зловмисника було затримано працівниками Управління протидії злочинності в сфері економіки та слідчого управління УМВС України в Черкаській області.

Наразі зловмисник знаходиться під вартою, його затримано. Він стверджує, що кошти призначалися не йому, а високопосадовцям Держгеокадастру в Черкаській області, а він є лише посередником. Ця інформація перевіряється, - інформує прес-служба УМВС у Черкаській області.

Насамкінець відзначимо, що з огляду на досить велику суму хабара твердження депутата, що він був лише посередником виглядає цілком правдивою. Без жодних висновків також додамо, що нині Держкомзем в області очолює однопартієць затриманого, колишній очільник Смілянського міськрайонного держкомзему пан Азер Алієвич Мірзоєв, депутат Смілянської районної ради від Партії регіонів.

Останні новини