Користувацький вхід

На Черкащині оголосили місячник безпеки дорожнього руху

Місячник безпеки руху розпочався відсьогодні в області. Про це повідомили в ході засідання в обласній адміністрації.

Начальник управління патрульної поліції в Черкаській області Олександр Кокоба поінформував про стан аварійності за 8 місяців цього року. Він зауважив, що відсьогодні в поліції розпочався місячник безпеки дорожнього руху. За його словами, перший етап буде підготовчим, а вже з першого жовтня – практичним, коли вживатимуть низку посилених заходів задля зменшення рівня аварійності на дорогах області, інформує пресслужба Черкаської ОДА. 

– Черкащина входить до переліку областей, де за цей рік спостерігаємо зменшення аварійності, порівняно з аналогічним періодом минулого року, – зазначив правоохоронець. – За цей період на автошляхах області зареєстрували близько 2300 дорожньо-транспортних пригод, що менше на 2 % за аналогічний період минулого року. За вказаний період зареєстрували більше 400 ДТП з постраждалими, що водночас менше на 9 % за попередньорічний період. Загинуло 63 особи, що на 21 % менше, ніж торік. Травмовано майже 550 осіб.

На жаль, загальнодержавна статистика навпаки зростає за кількістю ДТП. Відтак Управління патрульної поліції постійно проводить заходи щодо контролю та зменшення аварійності. Серед основних заходів: складання адмінматеріалів на балансоутримувачів, на відповідальні служби щодо усунення недоліків стану доріг. На усунення виявлених недоліків та утримання вулично-шляхової мережі, здійснення пасажирських перевезень вручили 174 приписи, до органів місцевого самоврядування спрямували 118 інформацій щодо вдосконалення організації дорожнього руху.

Під час зібрання обговорили й перебіг цьогорічних дорожніх ремонтів, а також перспективи на наступний рік. Йшлося, зокрема і про відрізок дороги від Черкас до Смілянського КП, яку називають «нічийною», та потребує капітального ремонту. Так, уже до кінця року її мають передати на баланс області. Нині ж здійснюють необхідні для цього процедури.

Останні новини