Молодий суддя хоче квартиру від міста бо нерухомість на тещі

Суддя Соснівського районного суду м. Черкас подав цивільний позов до Черкаської міської ради про забезпечення службовим житлом. 

Пересунько Ярослав Володимирович, 1985 року народження, уродженець містечка Тростянець, що на Вінничині був призначений суддею Президентом у вересні 2016 року.

У квітні цього року Придніпровський районний суд відкрив провадження по цивільній справі за позовом Пересунька Я.В. до міськради про забезпечення службовим житлом. Наразі судовий розгляд триває і рішення немає. Але попри відсутність забезпечення житлом завдяки хорошим людям судді є де жити. Цими хорошими людьми є найближчі, рідні люди на яких записано чимало нерухомості. Дану інформацію отримуємо аналізуючи декларації самого судді та його родичів.

Так у безкоштовному користуванні судді Ярослава Володимировича перебуває квартира в Києві яка належить тещі Савченко Ользі Аркадіївні, квартира в Черкасах яка належить громадянину Богуславцю Остапу Сергійовичу. Судді на праві власності належить 33% батьківської квартири в Тростянці.

Ще однією квартирою в столиці безкоштовно користується дружина судді Пересунько Юлія Миколаївна, яка належить її мамі Ользі Савченко.

Ще по одній квартирі в столиці записані у безкоштовне користування на двох дочок, вони належать на праві власності Ользі Савченко.

Таким чином на праві власності тещі судді, Ользі Савченко належать чотири квартири набуті у період часу з 2012 по 2016 роки які вона надає у безкоштовне користування членам родини судді. Окрім цього Ольга Савченко наполовину з мамою судді Валентиною Пересунько володіє квартирою у новобудові (ще не введена в експлуатацію – ред.) під Києвом у місті Вишгород.

Відзначимо, що Ольга Савченко працює заступником начальника відділу організаційно-протокольної роботи виконавчого комітету Житомирської міської ради. Її чоловік Савченко Микола Станіславович працює завідувачем сектору в Житомирській ОДА.

Дружина судді Ярослава Пересунька, Пересунько Юлія Миколаївна працює начальником відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності в Апеляційному суді м. Києва.

Батько судді Володимир Пересунько є головним лікарем в комунальній установі "Тростянецький районний центр медико-санітарної допомоги".
 

Останні новини