Молодий "фронтмен" Аграрної партії сп'янів від безалкогольного пива

Очільник громади села Подільське Золотоніського району та за сумісництвом «фронтмен» і обличчя Аграрної партії Артем Кухаренко втрапив у неприємну історію, але вийшов сухим з води. 

24-річний сільський голова, який є наймолодшим очільником громади на Черкащині ще наприкінці минулого року був спійманий поліцією під час керування автомобілем в нетверезому стані, - повідомляє Інфоміст з посиланням на ухвалу Золотоніського міськрайонного суду.

Однак за негласною традицією, сильних світу цього, уникнув будь-якого покарання за стандартною схемою. Так факт керування автомобілем у нетверезому стані був зафіксований 17 грудня 2016 року, а по суті адмінпротокол в Золотоніському міськрайонному суді був розглянутий лише 21 березня. Затягування справи дало можливість зманіпулювати законом адже стягнення може бути накладено не пізніше, як через 3 місяці з дня вчинення правопорушення, строк накладання стягнення закінчився 17 березня. Відтак вина Кухаренка була визнана в судовому порядку, але суддя Степченко постановив закрити провадженням у зв’язку із закінченням на момент розгляду справи строків притягнення до адміністративної відповідальності.

Сам Кухаренко у судовому засіданні пояснив причину алкогольного сп’яніння тим, що випив забагато безалкогольного пива.

Останні новини