Молодь проти безпорадної опозиції.

Саме під таким гаслом пройшла акція проти дій опозиції в Черкасах та на всеукраїнському рівні. Відбулася вона о 12 годині 30 хвилин на Соборній площі міста Черкаси. Кілька молодих людей, які стояли з нашвидкоруч намальованими плакатами на фоні виставлених БТРів, відразу ретирувалися після появи журналістів, проте вдалося поспілкуватися з очільником молоді, який не встиг сховатися в приміщенні ОДА. Багато черкащан його знають як координатора акцій "Молодих регіонів". Далі спілкування дослівно.

- Чому ви тут стоїте, що це за організація?

- "Ліга здорової нації", ініціатива, поки що, громадська. Ми не можемо зареєструватись в Управлінні юстиції у зв"язку з тим, що блокується парламент, не запускається реєстр. Ми вийшли протестувати. Ми хочемо зареєструватись і вже повноцінно функціонувати.

- Тобто основний месидж вашого виступу щоб вам дали зареєструватись, чи як?

- Ні, основний месидж це те що потрібно донести до людей що потрібно вже щось робити,  а не просто собирати людей отаким чином і...

- Яким отаким?

- Яким чином? А ви не знаєте за що тут люди щас собираються?

- Ні. Ви скажіть. Ми журналісти, ми прийшли висвітлювать.

- Я впевнений що за гроші.

- А ці хлопці не були за гроші?

- Ні.

- А ви можете себе назвати? Ви хто?

- Мене звати Микола.

- Микола?

- Галюк.

- І ви є хто?

- Лідер "Ліги здорової нації".

- Тобто, ще поки незареєстрованої організації?

- Так. В нас є свої спортивні зали, ми займаємось дуже спортом, проводимо суботники,  вечори знайомств. Є проект "Майбутнє молоді" по трудоустройству. Безкоштовне кадрове агенство.

- Так а  в чому проблема, чим вам заважає парламент і оці люди, які збираються тут?

- Чим нам це заважає? Ну я б, наприклад, на місці того ж самого парламенту і так дальше, зараз би організував людей щось зробити краще для міста. Чому б ні? Що це дасть що зараз тут люди будуть збиратись?

- А що ви маєте на увазі, зробити краще для людей?

- Прибрати схили Дніпра.

- А чим ваша організація планує займатися після реєстрації?

- Та ми уже занімаємось.

- Ну чим конкретно?

- Є, спорт. Спортивний і екологічний розвиток.

Очевидно що в молодого чоловіка на лице підміна понять, повністю переплутане поняття структурних завдань. Поняття "громадянського суспільства" взагалі невідоме, а душа прагне того, щоб парламент вирішував коли і кому проводити прибирання в Черкасах.

Напевне очільнику обласного управління В справах сім"ї, молоді та спорту Вадіку Березі потрібно зайнятися підготовкою ораторських вмінь та формулювання думок особами, відповідальними за проведення масовок Партії Регіонів.

Останні новини