"Мистецька весна - 2013" триває.

Сьогодні відбулася не лише акція опозиційних сил, а й фестиваль "Мистецька весна", проведення якого обласна влада анонсувала ще за кілька місяців. Зважаючи на проведення акції опозиціонерів, початок фестивалю перенесли на дещо раніший час. Сам захід почався о 13 годині. Ансамбль народної музики «Росава» Черкаської обласної філармонії виконав добірку популярних українських пісень: «Святковий марш» (Петрина),«З Черкаського краю» (Плашкевич), «Над горою місяць» (Білаш),«Неділя» (Демиденко),«Заграй мені, сопілкарю» (Довгань),«Бажаю вам добра» (Май), «Концертна українська полька».

До Черкащини завітав і Кубанський казачий хор, приїзд якого відбувся в рамках гастрольного туру. Цей колектив здавна користується особливою любов’ю і популярністю в черкащан і вже неодноразово виступав у нашому обласному центрі. Тож коли його учасники урочистою ходою прийшли на Соборну площу, їх зустрічали не лише бадьорою українською музикою, а й оплесками всіх присутніх на заході черкащан.

Окремо було заплановано виступ популярних "попсових" гуртів "Бумбокс" та "ТНМК", які зібрали на Соборній площі не менше черкащан, ніж виступ гурту "Мандрів" на опозиційній акції. Варто відзначити, що ні опозиціонери ні учасники фестивалю, схоже на те, не порушували табу на критику заходів, що відбуваються на сусідніх площах.

Черкащани отримали змогу долучитися до прекрасного, а Черкащина отримала ще один щорічний фестиваль. Сподіватимемося на продовження підтримки з боку обласної влади подібних заходів, які надають можливість черкащанам гармонійно розвиватися.

Ну і окремо варто було б відзначити витримку обласного керівництва, яке прийняло цілком правильне рішення про проведення заходу, незважаючи на накладку з часом з причини початку опозиційної акції. Хоча, на превеликий жаль, ваш автор так і не зміг потрапити на виступ жодного з популярних гуртів, прихильником яких є, саме через цю трикляту "накладку", яку спричинило проведення опозиційної акції.

Захід відбувається за підтримки голови облдержадміністрації, Героя України Сергія Тулуба, управління культури ОДА та проводиться за ініціативи Черкаського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи і триватиме ще до 22 години.

Останні новини