Мисливці Черкащини активно порушують правила полювання

Вже місяць на Черкащині триває сезон полювання на пернату дичину, який стартував 9 серпня і продовжуватиметься до 28 грудня включно. На жаль, не всі мисливці дотримуються встановлених правил полювання, - повідомляють у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Так, на сьогодні мисливствознавцями, єгерською службою та працівниками лісової охорони лісгоспів складено 36 протоколів на порушників правил полювання. Накладено штрафів – 4473 грн., з них стягнуто – 3555 грн. Найбільше складено вищезазначених протоколів в зоні діяльності Золотоніського лісгоспу – 10 шт.

За словами головного спеціаліста відділу лісового та мисливського господарства Володимира Рибалки, найчастіше мисливці області порушують статтю 20 Закону України «Про мисливське господарство та полювання». Це – полювання із застосуванням або використанням заборонених знарядь та забороненими способами, зокрема: полювання з під’їзду на автомототранспорті, а також на плавучих засобах з працюючим двигуном.

Тому вкотре обласне управління звертається до мисливців з проханням бути відповідальними та дотримуватися установлених правил полювання.
 

Останні новини