Микола Томенко: "Одарича і Тулуба потрібно в парі тримати"

Микола Томенко прокоментував нашому виданню свою позицію щодо ситуації у Черкаській міській раді. 

Народний депутат від партії «Батьківщина» поділяє думки своїх колег з міської ради щодо їх антимерської позиції. Та запевнив, що така позиція партії «Батьківщина» до Одарича була і є незмінною.

- Стосовно ситуації у міській раді, то зараз говорять, що ми ніби змінили свої позиції. То я стверджую, що ми свою позицію не змінювали. Зараз партія регіонів вирішила пристати на позицію Батьківщини яка вже незмінна з часу приходу до влади в місті Одарича.

Очевидним є те, що Одарич та міська влада погано працює. Чому це зробив Тулуб і партія регіонів - це потрібно у них запитати. Ми з самого початку говорили, що це не наш мер, а більшість у складі вільних демократів та регіоналів обіймалися цілувалися, Тулуб з Одаричем обіймалися, а тут розсварилися. Тому ми тримаємо опозиційну логіку по місту тому, що соціально-економічна ситуація в Черкасах не набагато краща ніж по області, - дав оцінку дій своїх колег та міського голови Микола Володимирович.

Проте народний депутат застеріг своїх місцевих колег від можливого надання всієї повноти влади в місті Сергію Тулубу.

- Єдине, то це потрібно тактично правильно діяти, щоб не призвести ситуацію до того що Тулуб буде монопольно керувати і в Черкасах. Але це не означає, що ми будемо підтримувати Одарича. Головне щоби ми не зробили його головним ворогом, а Тулуб на цьому фоні не забувся. Саме він головний організатор і натхненник пограбування області, а Одарич він був уже в системі координат. Їх потрібно в парі тримати, - зазначив народний депутат.

 

Останні новини