Микола Томенко нагородив молоду партійну зміну

У Холодному Яру »Батьківщина молода» 20 та 21 квітня 2013 року провела патріотичний табір. Вісімдесят молодих «батьківщинівців» з усіх куточків України зібралися у місцях козацької слави, аби випробувати своє тіло і дух на міцність. 

Дівчата й хлопці, наснажені духом холодноярських дубів, співали патріотичних пісень біля вечірньої ватри, слухали розповіді та легенди про холодноярських партизанів, які поклали голову за волю України.

Молодь долучилася до вшанування відомих гетьманів та отаманів, які народилися у Холодному Яру та були очільниками національно-визвольних повстань у різні часи. Це і гетьман України Богдан Хмельницький, і ватажок Коліївщини Максим Залізняк, і отамани Холодноярської республіки 20-х років ХХ століття брати Чучупаки.

Учасники таборування взяли участь у мітингу біля пам’ятника холодноярцям у Мельниках, поспілкувалися з Миколою Томенком та одержали від народного депутата, а також від голови ВМГО «Батьківщина молода» Івана Крулька дипломи та книги відомого партизана-холодноярця Юрія Горліса-Горського.

Останні новини