Микола Томенко: "Мені особисто було неприємно стояти поруч з представником влади"

Перебуваючи на Черкащині під час вшанування героїв Холодного Яру, народний депутат Микола Томенко висловив своє ставлення до участі представників влади в цьому заході.

- Є очевидним, що влада вирішила зманеврувати. Вони думали, що тут буде виключно патріотична і історична риторика, тому й прислали сюди заступника голови обласної ради Василя Касьяна. Мені особисто було неприємно стояти поруч з ним. Вони системно нищать українську мову, українську культуру і все що було зроблено до них вже все добито. І зараз виступати перед нами і розказувати що влада шанує Чигиринщину – це цинізм.

Я навіть скажу що нормально, що вони виступили і був очевидний дисонанс того, що треба робити і того, що вони реально роблять. Для них це чужа історія, чужі герої, - зазначив народний депутат.  

І дійсно, коли виступав Василь Касьян – це було жалюгідне видовище. В повітрі запанувала тиша і от от здавалося вона розірветься вигуками «ганьба». Однак публіка все-таки стерпіла беззмістовний та формальний виступ представника влади. Мабуть це був вияв толерантності, хоча і не зовсім зрозумілий для нас. Коли декількома хвилинами до його виступу зовсім нетолерантно «ліквідували» невелику агітбригаду партії регіонів.
 

Останні новини