Микола Наконечний: смерть з багатьма невідомими.

Як стало відомо нашому виданню з власних джерел, смерть Миколи Наконечного, якого дехто співставляє з кримінальним авторитетом на прізьвисько "Бик" має багато дивних факторів. Ми не будемо судити цю людину за його дії, адже йому закидають як позитивні речі, так і поверення в мерській діяльності до методів рекетирських 90-х, але надамо розголосу відомими обставинам смерті керманича районного центру.

Першим дивним фактом є те, що в день смерті покійний вирішив скористатися службовим автомобілем ВАЗ-21099, маючи представницьке авто іноземного виробництва. Навряд чи стане відомо куди направлявся покійний із жінкою-секретатрем, але достеменно відомо, що смерті передувало незначне ДТП, під час якого водій "Део Нексіа" не зміг розминутись із автівкою мера та ямою на трасі, а тому збив дзеркало бокового огляду. Проте винуватець аварії не зупинився, а поспішив накивати п"ятами. Наконечний кинувся навздогінці, проте серце не витримало стресу від пошкодження службового автомобіля і в нього стався інсульт. ВАЗ вдарився в дорожню роздільну смугу, внаслідок чого водій отримав ще травму голови. Пасажирка викликала "Швидку", проте лікарі не змогли врятувати постаждалого.

Проте не все так чисто. Є кілька питань: чи могло таке статися без причини із здоровим чоловіком, який постійно займався спортом, і чому тепер реанімацію лікарні охороняє міліція? Чи все ж є ознаки вбивства? Особливо на фоні передвиборчих баталій, вибухів та 5 мільйонів доларів, як йому, як подейкують, пропонував переможець перегонів Антон Яценко. То що ж це, помста за додаткові витрати на вибори, чи натяк непокірним? Такі питання не покидають місцеві випуски новин.

Ну і співчуття водію автівки "ДЕО", який виявився місцевим підприємцем, адже тепер навряд чи місцеві помічники мера, серед яких, подейкують, багато людей з кримінальним минулим, залишать в спокої винуватця трагедії. Чи принаймні того, хто таким призначений.

Останні новини