Микола Галюк: не треба обмежувати себе планами, а треба реалізовувати задумане.

Так сталося, що з подачі в тому числі і нашого ресурсу, Микола Галюк, лідер громадської організації «Ліга здорової нації», був зарахований до числа молодих людей, які спостерігають, а подеколи і заважають опозиційним партіям в проведенні їх заходів. Тому ми вирішили поспілкуватися з Миколою, та утвердитись в цьому переконанні або спростувати його.
- Скажіть, Миколо, під час нашої останньої зустрічі ви анонсували перетворення громадської ініціативи «Ліга здорової молоді» в однойменну громадську організацію. Як просувається ця справа?
- Та організацію ми вже зареєстрували. Зараз збираю документи для виготовлення печатки. Реєстрували організацію три людини. Ми є поки що єдиними офіційними членами організації, але маємо дуже багато прихильників.
- І хто ж є найактивнішими прихильниками вашої організації?
- Та різні верстви населення. І молодь, і пенсіонери. Найбільше нас підтримують люди, в яких вже є діти, адже саме серед молоді ми пропагуємо здоровий спосіб життя. Відмову від наркотиків, алкоголю, тютюну.
- Окрім пропаганди здорового способу життя організація займається ще чимось?
- Та в мене є 18 проектів, які чекають реалізації. Зараз працюю над підготовкою відкриття спортзалу, розглядаю кілька варіантів приміщень, думаю, що вже тижнів через два запрацює. На 13 квітня організовуємо громадське прибирання території прибережної зони біля Річкового порту, спільно з організаціями «Твереза Черкащина» та  "Здорова молодь Черкас". Хотілося б, щоб до нас приєдналися і пересічні жителі міста. Будемо реалізовувати проект кадрового агентства, яке надаватиме безкоштовні послуги з працевлаштування для молоді, зараз перебуваємо в процесі підготовки договорів з підприємствами та підприємцями, спільно з якими реалізовуватимемо цей проект, для яких і відбуватиметься пошук співробітників. Планів багато, варто додати сюди і проект проведення безкоштовних «швидких побачень», за рахунок якого плануємо висмикнути молодь з інтернету в реальне життя, і чемпіонати з футболу. Нажаль все впирається в гроші, адже зараз все фінансуємо з власної кишені, тому не можемо охопити всі проекти і відразу почати їх реалізацію.
- Де ж ви бачите свою організацію через років 5, а можливо і 10?
- Не хочу загадувати, це дуже великий проміжок часу. Не варто обмежувати себе планами, а треба максимально ефективно реалізовувати задумане.
- Скажіть, Миколо, чи не вважаєте що своїми суботниками ви виконуєте обов»язки міської влади?
- Не знаю чиї обов»язки ми виконуємо, але мені огидно і соромно жити в місті де жителі поводять як свині та гадять навколо себе. Я особисто отримую моральне задоволення від того, що я роблю, мені це подобається. Нам пообіцяли допомогти з рукавичками для людей та придбанням сміттєвих пакетів, яких потрібно буде багато. Тепер треба прийти і привести людей.
- Давайте повернемося до подій, після яких вас назвали очільником «Тулубюгенду».
- Як ? «Тулубюгенду»? Ха-ха. Хоча це навіть не смішно. Так сталося, що ми вирішили скористатися проведенням опозиційного заходу, для того щоб задекларувати створення своєї організації. Опозиції ми не заважали, партійної символіки не використовували, тримали прапори України, і відразу після початку акції опозиції залишили Соборну площу. А до участі в протистояннях ніхто з нашої організації чи її прихильників не долучався. Хочу наголосити, що ми не маємо жодної партійної належності.
- Тоді може прокоментуєте чутки про те, що ви є очільником ГОНу – Громадського опору націоналізму, такої собі напів підпільної організації, яка ніби-то діє в Черкасах та ставить собі за мету протистояти зростанню впливу «Свободи» в регіоні.
- Маячня. Жодного відношення ні до якого «ГОНу» я не маю. Справді, чув щось подібне, але вочевидь, що ви не там шукаєте.
Власне на такій ноті ми з Миколою і прощаємось, оскільки в нього цейтнот часу і варто терміново вирішувати юридичні питання.

З такими плакатами стояли молоді люди, коли їх помилково ідентифікували як захисників влади.

Ну і власне актив організації.

Останні новини