Микола Булатецький: "Я ніколи в житті більше не буду балотуватися"

Відомий Черкаський опозиціонер, який останнім часом вийшов з лав партії «Батьківщина» та був виключений з фракції у Черкаській міській раді продовжує активно розкривати карти опозиції, та її зрадницьку суть. Нещодавно Микола Іванович заявив про існування злочинного угрупування яке діє на Черкащині. В нього окрім представників влади і головного її представника входить і голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бонадренко.

Вилив емоцій та часткової правди про діяльність опозиції супроводжується численними заявами переважно через соцмережу Фейсбук. Заяви у своїй більшості однотипні та викривають недієвість, продажність та зрадливість переважної більшості Черкаських опозиціонерів. В той же час Микола Булатецький подає багато фактів останніх подій через призму свого сприйняття, та призму ненависті до нинішніх очільників опозиції, що занадто вже шкодить об’єктивності. Читаючи його заяви можна зробити висновки, що він от такий герой, а всі покидьки. Це звичайно не так. Але зараз ми не будемо зупинятися на аналізі його заяв. Ми їх просто донесемо до суспільства, аналізувати будемо трохи згодом. 

На останній прес-конференції Булатецький висловив повну підтримку першого штурму будівлі Черкаської ОДА. 

- В момент початку подій біля ОДА, мені позвонили і повідомили про події в Черкасах, я стояв біля сцени майдану в Києві. Я зробив виступ в Києві в момент коли відбувалися події по штурму в Черкасах. Я дозвонився в Черкаси і з сцени, я закликав черкащан до адміністрації підтримати пікетувальників, - зазначив Булатецький. 

Потім опозиціонер заявив, що ніколи не буде більше балотуватися. 

- Я заявляю, що ніколи в житті більше не буду балотуватися я буду з громадою без всяких мандатів, - заявив Булатецький. 

Дав аналіз подіям автомайдану в Черкасах і звичайно ж головним винуватцем призначив Бондаренка. 

- У звязку з тим, що наступного дня ми планували пікетувати Тулуба великими силами 27 січня зранку. Тулуб дав вказівку надати Луганський Беркут бо наше керівництво відмовилося. Він зібрав бандитів і беркутівців у приміщенні ОДА. В цей час Анатолій Бондаренко цілий день водить козу. Я закликаю людей окружить адміністрацію і мирно пікетувать. Бондаренко уводить людей в політпросвіту. Там вони мурижать людей до вечора, поступово люди розходяться. В цей час приходить Бондаренко і закликає людей на Соборну площу. Я повідомив автомайданівців, що тут немає людей щоб допомагати автомайдану у пікетуванні, - розповідає опозиціонер. 

Булатецький також розповів про події самого штурму ОДА автомайданівцями. 

- Ми почали обходити адміністрацію і закликали виходити тітушок. Майданівці пішли до адміністрації. В цей час ми закликали бандитів приєднуватися до нас. Вирішили сідати на автомобілі і закликати людей виходити завтра (звертаємо увагу читачів – це було після 12 години ночі –ред.). Тут з прилеглих вулиць на нас накинувся Беркут. Ми хотіли заховатися у ресторані Вулкан, ми домовлялися що будемо там, але двері були закриті. Я втікав і заховався в сміттєвий бак біля СБУ. Тетяна Чорновіл втікала і ховалася на горищі будинку біля Палацу одруження. 

Продовження закидів до не святих Черкаських опозиціонерів продовжилися на сторінках Фейсбуку. Так Микола Іванович закликав на свій бік колишніх соратників, відгукнувся лише Максим Поляков. 

Звертаючись до членів партії "Батьківщина" та її прихильників Леоніда Даценка, Наталії Старікової, Максима Полякова, Валентини Коваленко, Наталії Коваленко та інших, Булатецький просить їх публічно підтвердити факти претензій до Анатолія Бондаренка, про які активісти уповноважували Миколу Івановича інформувати керівництво партії.
Так у зверненні йдеться про те, що
1) Бондаренко міцно співпрацює з Тулубом на користь влади;
2) Бондаренко системно робив маніпуляції для перемоги кандидатів від влади - Яценка, Тимошенка, Губського та інших - з метою забезпечити поразку нашим висуванцям у жовтні 2012 року – Даценку, Полякову, Сергію Рудику та іншим;
3) Бондаренко організував тотальну зачистку чесних партійців, за його вказівкою в списки до рад різних рівнів було заведено більше ста «тушок», які після виборів офіційно перейшли до Партії регіонів. Велика кількість депутатів в різних радах разом з Бондаренком працюють на Партію регіонів і зараз;
4) Тулуб з Бондаренком організували фальшивий переворот в Черкаській міській раді. Після цього його поплічники – депутати Слуцька, Шабанов, Овчаренко, Воротнік, Савін та інші – отримали посади в міськраді;
5) Найстрашніший злочин Бондаренко скоїв проти АвтоМайдану;
6) За провокативної діяльності Бондаренка, Черкащина залишається єдиною опозиційною областю в Україні, де мирні пікетувальники навіть не намагалися в законний спосіб домогтися відставки чорного диктатора Тулуба».

Також Микола Булатецький звинуватив голову обласної «Батьківщини» у особистих погрозах, нібито той «телефонує мені вночі, інформуючи, що він із своїми «братками» йде до мене в гості та системно передає, щоб я тікав». Про підтвердження висловлених претензій до Анатолія Бондаренка вже написав у коментарі до опублікованого звернення Миколи Булатецького один зі згадуваних адресатів - член політради «Батьківщини» Максим Поляков.

- Повнiстю пiдтверджую i роздiляю слова Булатецького!!! КрIМ того менi вiдомо багато фактiв щодо зради, - але чомусь Максим Анатолійович не називає дані факти. 

Далі буде.

Підготував: Олександр Безпрозванний 
 

Останні новини