Микола Булатецький відстоює своє житло та запрошує працівників прокуратури в гості.

Ще кілька тижнів тому майже щодня регіональні ЗМІ багато писали про проблему з будинком Миколи Булатецького. Працівники прокуратури взялися перевіряти законність будівництва, вивчали можливі порушення при забудові. Нічого "нарити" не вдалося.

Все дуже просто, адже будинок Микола Іванович звів на місці раніше купленого старого, а іншу частину обійсця обладнав на земельній ділянці, де раніше містилися славнозвісті казбетські "трущоби". Попередній власник мав на тій частині ділянки господарчі споруди. Але оскільки на цій ділянці нічого не будовано, а будинок зведено на місці попередньої будови, то вирішили перевірити, а чи не жили на місці будинку опозиціонера первісні укри. Укрів не знайшли, але вирішили, що тут було поселення трипільців. Ініціатори такої видумки не знали, що трипільці жили великими поселеннями, які будували за радіальним способом будови, а такі поселення займали щонайменше кілька гектарів. Це ж тепер пів мікрорайону Черкас будувалося не там, чи як оцінювати таку пильну увагу?

Якби там не було, проте виявилося, що ще перед початком будівництва син Миколи Івановича Максим дотримався вимог будівництва, та отримав відповідні висновки від археологічної інспекції про відсутність культурних пам"яток в новопридбаному обійсті. І знову хтось, виконуючи вочевидь чиюсь вказівку почав "копати" вже в інший бік.

Справа в тому, що Булатецький розгріб смітники ,які знаходились на схилах Дніпра поряд з двором, а замість старих бетонних сходів, які виявилися під сміттям, обладнав зручні дерев"яні сходи схилом. А сам схил, для запобігання зсувів почав укріплювати. Проте так і не завершив. Адже, як говорить сам опозиціонер, мало що кому взбреде в голову, і ще заставлять зроблене руйнувати.

Якби там не було, проте через дивний спосіб роботи прокуратури, коли про якісь результати розслідування доводиться дізнаватися в ході судових засідань, доводиться Миколі Булатецькому самому піклуватися про об"єктивний розгляд проблеми, що постала, та запрошувати слідчих додому, щоб вони могли на власні очі побачити що зроблено та на пальцях показувати межі ділянок, розповідати про суб"єктів власності, та розповідати про плани на доведення до ладу оточуючої місцини.

Вже цього року черкасці отримали ще один спуск до Дніпра, а замість парку, в який Микола Іванович планував перетворити навколишні хащі, мають перспективу залишитися не лише без планованого політиком облагородження території, а й без уже проведеного ремонту, адже бездоглядну територію дуже швидко знову перетворять в смітник. Чомусь я думаю що кожному сподобалося б спуститись гарними сходами в маленький парк, за 100 метрів від якого пляж.

Ярослав Нищик.

Фото Інни Іщук.

Останні новини