Микола Булатецький: "Це все одна шайка"

Нещодавно на мітингу під час всім відомих подій по блокуванню сесій обласної та міської рад, Микола Іванович Булатецький заявив, що губернатор Сергій Тулуб - це найбільше зло Черкащини.

Також він висловив думку, що краще б уже призначили на посаду губернатора якогось місцевого регіонала. І були озвучені прізвища, - Вадима Льошенка, Анатолія Кузьмінського та інших.

Одразу після акції нам не вдалося взяти коментар з цього приводу у Миколи Булатецького. Але все ж ми отримали його думки з цього приводу.

Микола Іванович нам пояснив, що то була заява зроблена на емоціях і звичайно ж він не бажає бачити на цій посаді і жодним чином не буде підтримувати будь-якого регіонала.

- Звичайно, що я не бажаю щоб на Черкащині був губернатор будь-хто з регіоналів. Це було сказано в емоційному пориві, щоб максимально підкреслити шкоду яку заподіяв і продовжує робити нинішній губернатор Сергій Тулуб. Ви ж прекрасно розумієте, що я жодним чином не можу підтримувати навіть того самого Кузьмінського Анатолія Івановича та інших, які є черкащанами, але служать донецькій банді. Я вам скажу і ви краще мене це розумієте, що це все одна шайка, - емоційно прокоментував Микола Булатецький.

Також додамо, що негативне ставлення до будь-яких регіоналів на посаді губернатора висловив і Анатолій Бондаренко, голова обласної "Батьківщини".

- Мене не цікавить черкаський регіонал. Мене цікавить повністю прибрати владу Януковича, а хто тут буде все одно - Тулуб, Петренко, Іванов – це все ставленики президента і я їх саме так сприймаю, - повідомив Анатолій Бондаренко.

Останні новини