Ми в силах змінити все: мати депутата будує сучасну автомайстерню

Мати депутата міськради від ВО “Батьківщина” будує в Черкасах сучасну автомайстерню.

Автомайстерня знаходиться на завершальній стадії будівництва на розі вул. Чорновола та вул. Садової (юридична адреса вул. Садова 153). 

В квітні 2018 року Людмила Тренкіна придбала земельну ділянку площею 0,0886 га призначену для будівництва житлового будинку. В червні подала заявку на отримання містобудівних умов та обмежень для будівництва СТО. Департамент архітектури та містобудування надав містобудівні умови згідно яких передбачена забудова ділянки до 70% площі.

Згідно генплану дана ділянка віднесена до території садибної забудови і вулично-дорожньої мережі. Наказом про надання умов, забудовника зобов'язано змінити цільове призначення земельної ділянки. В серпні минулого року були внесені зміни в містобудівні умови і заявником визначено ТОВ “Авто-мастерок”. 

31 січня цього року депутати проголосували за зміну цільового призначення земельної ділянки і надали їй статусу земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення. 

Людмила Тренкіна мати депутата міської ради від ВО “Батьківщина” Юрія Тренкіна. Вона ж є засновником та бенефеціаром ТОВ “Авто-мастерок”.  

Останні новини