Користувацький вхід

Ми переживаємо один з етапів природного відбору, - митрополит Софроній

На кузові помаранчевого пікапа з молитвами, хоругвами та освяченою водою — так з епідемією коронавірусу у Черкасах боролися священнослужителі Свято-Михайлівського кафедрального собору УПЦ, пише газета "Вечірні Черкаси"

— За моїм благословенням наші священнослужителі сіли у машину і їздили вулицями міста: молилися та освячували їх водою, — пояснює митрополит Черкаський та Канівський владика Софроній. — Сьогодні ми переживаємо один з етапів природного відбору. Колись так було, що чума забрала слабких, народилося нове покоління — сильніше і здоровіше, прийшла холера і знов забрала слабких. Весь цей час люд молився і просив Бога про допомогу, бо немає нічого у світі, щоб робилося без Бога. І оця пандемія сьогоднішня — нещастя для всього світу, дана людству через той спосіб життя і цінності, якими люди останнім часом живуть. Тому треба молити й просити Бога про порятунок.

Сам митрополит Черкаський та Канівський, який 15 лютого цього року відзначив вісімдесятиліття і потрапляє до категорії найуразливіших до коронавірусу людей, зізнається - сьогодні ізолювався і знаходиться вдома: «Хата — столова, столова — хата — таке тепер у мене життя. Ще виходжу у двір, аби подихати повітрям та трошки прогулятися».

Останні новини